Zawody 2021 MARATON MATCHPRO 24 H - GRĘBÓW Lista startowa

19-20.06.2021 - MARATON MATCHPRO 24 H - GRĘBÓW 
 
1. MATCHPRO TEAM 1 zapłacone 
- Krzysztof Kałużny
- Kamil Kulikowski 
2. ŚMIGIEL FISHING TEAM WIELUŃ MATCHPRO zapłacone (z)
- Witek Śmigiel 
- Zbigniew Kaczmarek 
3. POWĘDKUJ TEAM zapłacone 
- Teter Łukasz   
-  Lasota Adrian   
4. DRUŻYNA NR 5 zapłacone 
- Artur Maj 
- Sławomir Skarba     
5. TEAM OŻARÓW  zapłacone 
- Kamil Misiurka   
-  Łukasz Porydzaj  
6.    FEEDER BAIT 2 zapłacone 
- Stanisław Muzyka  
-  Sebastian Pacławski  
7. DRUŻYNA NR 15 zapłacone 
- Przemysław Sobień   
-  Adam Kaszycki   
8. MATCHPRO TEAM 2 zapłacone (z) 
- Arkadiusz Piątkowiak
- Andrzej Ślosarz 
9. MATCHPRO TEAM 3 zapłacone (z) 
- Jacek Kotuński 
- xxxxxxxx
10. MATCHPRO TEAM 4 zapłacone (z) 
- Janusz Lange
- Adam Wieczorek 
11. DRINK TEAM zapłacone 
- Daniel Chmielewski 
- Paweł Kasak 
12. BESTIE ZE WSCHODU TEAM zapłacone 
- Dariusz Zegar
- Marek Bartocha 
13. DRUŻYNA NR 2  zapłacone (z) 
- Paweł Grzegorzewski
- Anna Grzegorzewska 
14. REX TEAM zapłacone 
- Krzysztof Brożek 
- Przemysław Gaweł 
15. TEAM FEEDERSKLEP zapłacone 
- Artur Stych   
-  Marcin Kubalak   
16. MATCHPRO TEAM HUSARZ JAROSŁAW zapłacone 
- Krzysztof Zimny 
- Tomasz Białowąs    
17. DRUŻYNA NR 8 zapłacone 
- Stanisław Wyczawski 
- Grzegorz Kalemba 
18. KWADRAT TEAM zapłacone 
- Henryk Wikiera
- Łukasz Miara 
19. DRUŻYNA NR 3
- Rafał Małek 
- xxxxxx
20. MARIANEK TEAM 
- Mariusz Rusjan
- Maciej Zaborowski   
21. DRUŻYNA NR 6
- Kamil Łoboda
- Krzysztof Baranowski      
22. DRUŻYNA NR 7
- Marcin Pietrzyk 
-
23. DRUŻYNA NR 9
- Marian Karpik
24. TEAM ZŁOTA RYBKA ŁOSICE 
- Michał Rumik 
- Kamil Wieczorek
25. GĘSIARZE KĘPIE TEAM 
- Karol Turek 
-  
26. KÓRNIK TEAM 
- Korniluk Paweł
- Wojtek Radek  
27. DRUŻYNA NR 10
- Piotr Ostasz 
-  Piotr Kosakowski 
28. DRUŻYNA NR 11
- Arkadiusz Bylak 
-  Adam Borowski 
29. KOŁO 33 TEAM 
- Arkadiusz Słowiński 
-  Włodzimierz Mikus  
30. DRUŻYNA NR 12
- Bartosz Korban 
-  Tomasz Urbaniak   
31. IMPREZOWICZE KOŁO 33 SANDOMIERZ TEAM  
- Rafał Kołodziej 
-  Krzysztof Jędras   
32. DRUŻYNA NR 13
- Bogdan Troszczyński  
-  Dominik Mazurkiewicz 
33. FEEDER BAIT 1  
- Bartek Lelek   
-  Roman Noga   
34. DRUŻYNA NR 16
- Sławomir Faryński    
-  Mirosław Krysiński     
35. ZŁOTA RYBKA ŁOSICE 2 TEAM 
- Przemysław Florczuk 
-  
36. DRUŻYNA NR 16
- Marek Klinger  
-  
37. WROCŁAWSKIE FISZERY TEAM 
- Łukasz Pawlus  
-  Dominik Koczwara 
Nasze marki