Zawody 2020 >MATCHPRO DAY - MARATON 24 H 18-19.VII.2020 J. Przechlewskie LISTA STARTOWA

  1. FEEDER TEAM MIASTKO zapłacone
  1. Aleksandrowicz Wojciech
  2. Pliskowski Adam

 

  1. FEEDER GOSTYŃ TEAM zapłacone

1.Janusz Mehr

2.Robert Szymoniak

 

  1. KARAŚ MIASTKO TEAM zapłacone

1. Robert Misiak

2.Franciszek Retka

 

  1. KUKI SIERAKOWICE zapłacone

1. Norbert Kukowski   

2.Tomasz Stencel     

 

  1. E-FEEDER TEAM zapłacone
  1. Jan Bonczkowski
  2. Elwir Dziendziela

 

  1. BEYOND TEAM zapłacone

1. Ireneusz Kułynycz   

2. Bartłomiej Misiak     

 

  1. TEAM GNIEW zapłacone
  1. Brzeziński Maciej
  2. Mariusz Kamiński

 

  1. BANDZIORY TEAM zapłacone

1. Adam Alfs

2.Grzegorz Krzemiński 

 

 

  1. MARIO MATCHPRO TEAM OSIĘCINY zapłacone
  1. Mariusz Maszczyński
  2. Kamil Kwiatkowski

 

 

  1. TEAM 4K zapłacone

1. Krzysztof Kołacki

2. Krystian Kamiński

 

  1. MATCHPRO DREAM TEAM  zapłacone (z)
  1. Janusz Lange
  2. Adam Wieczorek

 

  1. PICKER TEAM zapłacone

1. Kamaszko Krzysztof

2. Gural Ariel

 

  1. TEAM MEUS zapłacone

1. Korneliusz Grabowski

2. Mariusz Bieńkowski

 

  1. REDFISH TEAM PIŁA zapłacone

1. Rafał Janczarski    

2. Bartłomiej Rozental      

 

  1. BAGIETY TEAM zapłacone

1. Paweł Kozakiewicz     

2. Kamil Bylebył 

 

  1. FRYTAS TEAM zapłacone

1.Rogoś Adam

2.Kalinowski Patryk

 

  1. TEAM BARDUTA zapłacone

1. Grzegorz Spalik

2.Wojciech Ulaszewski 

 

  1. TEAM PROFISHING BYDGOSZCZ zapłacone

1. Waldemar Rutyna    

2. Szymon Pulkowski 

 

  1. TEAM MAŁY I DUŻY zapłacone

1. Maciej Kasztelan 

2. Emil Siemaszko

 

  1. AMATORZY JASTROWIE zapłacone + trener

1. Ryszard Rewaj 

2.Grzegorz Drozdek  

 

  1. TEAM TYGRYSY MIASTKO zapłacone

1. Przemysław Spalik

2. Sebastian Kaczorowski

 

  1. KLUB SANDACZ zapłacone

1.Dawid Łokietek

2.Mateusz Wiktor

 

 

  1. TEAM BULLS zapłacone

1. Sylwester Laskowski

2. Grzegorz Burda

 

 

  1. MATCHPRO TEAM 1

1.Krzysztof Kałużny

2.Kamil Kulikowski

 

  1. GRYF ŻUKOWO TEAM

1. Kamil Formela

2. Joachim Żolnowski

 

  1. KOŁO NR 7 BYDGOSZCZ  + osoba dodatkowa trener Borlik Krzysztof

1. Adam Rubaszewski

2.Janusz Waleńczak

 

  1. BRACIA TEAM

1. Jarosław Stefański 

2.Sławomir Stefański 

 

  1. KALINIAKI TEAM

1. Adrian Kalinowski

2.Marcin Kalinowski

 

  1. MATCHPRO TEAM ZAGÓRÓW

1. Jacek Kotuński 

2.Krzysztof Kierzek  

 

  1. LIN TEAM CZARNE

1. Bogusław Mazalon 

2.Marcin Simlat  

 

  1. FEEDER TEAM WRZEŚNIA

1. Krzysztof Madej  

2.Krzysztof Lewandowski   

 

  1. BREAM TEAM

1. Artur Dalecki   

2.Michał Obrycki    

 

  1. TEAM TRAFO

1. Zbigniew Marek   

2.Dominik Partyka      

 

  1. TEAM ROBINSON

1. Dawid Justa   

2. Bartosz Lysko     

 

  1. ISIKA TEAM

1. Arkadiusz Forc    

2. Bartłomiej Lewandowski

 

  1. JAGRZE TEAM

1. Grzegorz Leszczyński    

2. Jarosław Mróz

 

  1. BARSZCZU I KOWAL TEAM

1. Artur Barszczewski     

2. Paweł Kowalski

 

  1. KLEŃ ŻYRARDÓW

1. Robert Urbański      

2. Artur Ciaszkiewicz  

 

  1. LWY GDAŃSKIE TEAM

1. Andrzej Sokołowski       

2. Krzysztof Kurszewski

 

  1. FISHING CLASH

1. Kamil Cenacewicz       

2. Kacper Próchnicki 

...........................................................................Lista rezerwowa 

  1. TEAM MIASTKO

1. Paweł Łaptosz      

2. Krystian Paduch

 

  1. TEAM IMPREZY WĘDKARSKIE

1. Marcin Kubalak

2. Artur Stych

 

  1. TEAM CHŁOPAKI 

1. Sebastian Słomiński

2. Zbigniew Guzowski 

 

  1. TEAM STARE GRONOWO

1. Stanisław Siekiera

2. Łukasz Uhryn

 

  1. TEAM 1

1. Marta Fengier

2. Błażej Oleksy

 

  1. TEAM LE-SIE

1. Tadeusz Mierski

2. Leszek Radojewski

 

  1. TEAM BEDYN

1. Błażej Bedyński

2. Gerard Prądzyński

 

 

  1. TEAM KOŁO LUBAŃ WIARUS 2

1. Mirosław Bukała

2. Andrzej Wrześniewski

 

  1. TEAM ISIKA 2

1. Patryk Grajek

2. Paweł Wróblewski

Brak wiadomości.

Nasze marki