Zawody 2019 MATCHPRO CLASSIC FEEDER 24 H - NIELISZ 2019 Lista Startowa - Zapisy

24H  22-23.06.2019 r. - Zbiornik Nielisz  - Lista Startowa na dzień dnia 18.04.2019 

Zapisy pod nr tel 533 421 457 

OSTATECZNA LISTA STARTOWA :

I DRUŻYNA zapłacone

  1. Dariusz Michnowski
  2. Maciej Wierzbowicz

 

MATCHPRO TEAM I zapłacone (z)

  1. Krzysztof Kałużny
  2. Xxxxx

 

II DRUŻYNA zapłacone

  1. Rafał Remlinger
  2. Waldemar Mączka

 

III DRUŻYNA zapłacone

  1. Andrzej Krzyżanowski
  2. Marek Dąbrowski

 

TEAM 33 SANDOMIERZ zapłacone

  1. Daniel Chmielewski
  2. Paweł Kasak

 

 

FLAGMAN POLSKA zapłacone

  1. Łukasz Iwaniuk
  2. Mirosław Borysiak

 

IV DRUŻYNA zapłacone

  1. Adam Władyczuk
  2. Piotr Dziadosz

 

 

 

 

KOŁO AMUR zapłacone

  1. Kazimierz Karwowski
  2. Andrzej Brygoła

 

 

RYBKA NISKO zapłacone

  1. Rafał Małek
  2. Waldemar Zagaja

 

 

BARBUS 1 zapłacone

  1. Marian Karpik
  2. Lech Dworniczak

 

BARBUS 2 zapłacone

  1. Krzysztof Szymaniak
  2. Piotr Szymaniak

 

V DRUŻYNA zapłacone (z)

  1. Kamil Kulikowski
  2. Paweł Grzegorzewski

 

POCZTOWIEC BIAŁA PODLASKA zapłacone

  1. Zbigniew Kuflowski
  2. Daniel Dragan

 

SKLEP ZŁOTA RYBKA ŁOSICE zapłacone

  1. Kamil Wieczorek
  2. Michał Rumik

 

SKLEP ZŁOTA RYBKA ŁOSICE 2 zapłacone

  1. Marcin Lesiuk
  2. Tomasz Komudziński

 

 

CZERWONA SZCZYTÓWKA zapłacone

  1. Artur Kazulo
  2. Michał Krawczyk

 

NIELISZ STALOWA WOLA  zapłacone

  1. Krzysztof Kosior
  2. Bartosz Waskiewicz

 

DRUŻYNA STALOWA WOLA zapłacone

  1. Wojciech Barański
  2. Marcin Pietrzyk

 

SOBIESZEK TEAM zapłacone

  1. Robert Sobieszek
  2. Krzysztof Sobieszke

 

JEDYNKA SANDOMIERZ zapłacone

  1. Daniel Matyka
  2. Piotr Furman

 

DRUŻYNA ZŁOTY KARAŚ zapłacone

  1. Daniel Geresz
  2. Ireneusz Krzymowski

 

 

KREWETKA TEAM zapłacone

  1. Dawid Kortus
  2. Rafał Bociek

 

PODKARPACKI TEAM zapłacone

  1. Adam Jeż
  2. Krzysztof Wojniak

 

ZIMNY TEAM

  1. Krzysztof Zimny
  2. Kamil Zimny

 

FEDER TEAM JÓZEFÓW zapłacone

  1. Robert Aleksandrowicz
  2. Jakub Naklicki

 

WYDRA TEAM zapłacono

  1. Artur Chwedun
  2. Tomasz Harbuz

 

 

COARSE FISHING.PL zapłacone

  1. Radek Wysocki
  2. Andrzej Suprewicz

 

VI DRUŻYNA zapłacone

  1. Janusz Sikorski
  2. Jacek Prokopowicz

 

BROWNING FEEDER CREW ROZTOCZE zapłacone

  1. Grzegorz Tetlak
  2. Grzegorz Wrona

 

VII DRUŻYNA zapłacone

  1. Mirosław Duszak
  2. Janusz Luszczyk

 

 

DRUŻYNA LODE TEAM zapłacone

  1. Hubert Kuranc
  2. Robert Kosowski

 

DRUŻYNA KK zapłacone

  1. Piotr Kowalski
  2. Mateusz Kuciński

 

DRUŻYNA BRACIA zapłacone

  1. Jarosław Stefański
  2. Sławomir Stefański

 

FEEDER TEAM LAWIATAN zapłacone

  1. Andrzej Lewandowski  
  2. Jarosław Kowalczyk

 

MATCHPRO DREAM TEAM zapłacone (z)

  1. Janusz Lange
  2. Marcin Stańczyk

 

FEEDEROWCY Z SIEDMIU WZGÓRZ zapłacone

  1. Krzysztof Jędras
  2. Dariusz Rzucidło  

Brak wiadomości.

Nasze marki